Благодійний матч

22 грудня 2023 року у ФФММ провели благодійний матч «VAST vs Збірна ФФММ» на підтримку ЗСУ. Вдалося зібрати 2400 грн. Ще 2600 грн від себе додав Тепляк Станіслав. Так як сума не дуже велика, ми не змогли купити те, що просили військові, тому вирішили долучитися до збору на машину.

У матчі брали участь: професійна футболістка Тетяна Левицька та найстарший гравець м.Миколаєва — Андрій Боярович Огли. Нижче зможете прочитати їхні історіїї та коментарі.

Тетяна Левицька:

— «Я професійна футболістка. На данний момент виступаю за ФК «Дніпро — 1». Починала я в Миколаєві, у свого тата, він тренер з футболу — Левицький Геннадій Миколайович. Починала так, як і сьогодні, навіть на полі був Дмитро Ярчук з яким ми колись росли в одному залі. За свою кар’єру я виступала у багатьох клубах, як в Україні, так і закордоном. Багато років грала за збірну України. Виступала також у Швеції та Казахстані. 3 роки була капітаном Херсонського «Восходу», грала за «Жиробут — 2», «Умань» тощо. Якщо коротко, кар’єра в мене велика. Наче й не так довго в футболі, але якщо згадати, то це дуже-дуже великий шлях, важкий, який я подолала. Сьогодні мені дуже приємно, що моєю особистістю цікавляться і запрошують саме на такі важливі, благодійні матчі. Приємно знаходитися у рідному місті та грати на одному полі з хлопцями і підтримувати наших захисників та захисниць. Я вдячна, що наша країна продовжує жити та знаходити сили і грати в футбол. Сьогодні ми не тільки пограли, а ще й принесли користь. Це нереально круто».

Огли Андрій Боярович:

— «Ще давно я грав в Одесі. Зараз ці турніри — дуже класно. У моєму віці грати з молоддю дуже корисно. Я дуже вдячний організаторам, команді. Дякую нашим ЗСУ за те, що дають нам можливість пограти. Слава Україні».

 

***

Прес-аташе ФФММ — Н.О. Мельниченко

електронна пошта: mmnadyaa@gmail.com

телефони: 093-537-12-52, 066-026-23-17 (телеграм, вайбер)