Нагороди знайшли своїх героїв

У Бізнес-центрі, що на вул. Пушкінська, відбулася церемонія нагородження команд – переможців, призерів та учасників чемпіонатів міста Миколаєва з футболу 8х8 та 5х5, у якій брали участь і. о. голови ФФММ Володимир Пономаренко, головний спонсор змагань, президент ФК VAST Стас Тепляк, голова комітету із проведення змагань Дмитро Козак та голова комітету арбітрів Леонід Ізбаш.

Переможцям та призерам вручено пам’ятні дипломи, кубки та медалі, учасникам змагань – дипломи та кубки.

За великі заслуги у розвитку футболу у нашому місті президента ФК VAST Стаса Тепляка нагороджено пам’ятною грамотою. Тренеру бронзового призера змагань «Фенікса» Олександру Клементьєву та адміністратору цієї команди Юлії Клементьєвої за активну роботу у міському футболі вручено пам’ятний приз «Краща пара». Адже саме під час проведення чемпіонату вони одружилися.

Грамотами та статуетками були відзначені найкращі гравці з номінацій у кожній лізі, а також футболісти, що увійшли до символічних збірних чемпіонатів.

Футбол 8х8

Вища ліга І П Н П М О
1 VAST 21 19 1 0 130-25 58
2 Аміна 21 15 1 5 68-33 46
3 Фенікс 21 13 0 8 94-61 39
4 Patrol 21 11 2 8 56-53 35
5 Українка 21 10 2 9 99-78 32

 

Перша ліга І П Н П М О
1 Алмаз 20 10 2 8 86-57 32
2 Адмірал 20 8 1 11 72-18 25
3 Pantheon 20 3 2 16 34-116 11
4 Перемога 20 1 1 18 24-120 4

Найкращий воротар – Андрій Горбуров (КДЮСШ «Перемога»)

Найкращий захисник – Віталій Бричка (VAST)

Найкращий півзахисник — Павло Шуткевич («Фенікс»)

Найкращий нападник – Артем Дяков («Українка»)

Найкращий бомбардир (вища ліга) – Максим Запорожан (VAST)

Найкращий бомбардир (перша ліга) – Артур Карапетов («Алмаз»)

Символічна збірна: Дмитро Алемаскін, Максим Фещук (обидва – «Аміна»), Олексій Липовий («Адмірал»), Павло Чореску («Українка»), Назар Макаров («Пантеон»), Андрій Вороненко («Алмаз»), Микола Якубенко («Патруль») та Денис Сула («Фенікс).

Футбол 5х5

Вища ліга І П Н П М О
1 VAST 21 16 3 2 137-74 51
2 VELKOR 21 16 1 4 122-52 49
3 Благодарівка 21 12 2 7 136-84 38
4 HIMARS 21 11 0 10 104-97 33

 

Перша ліга І П Н П М О
1 Поплавок 23 14 0 9 133-66 42
2 Марка Малицького 23 10 1 12 118-119 31
3 ВСП 23 9 1 13 76-80 28
4 Ліон 23 8 2 13 96-144 26
5 Інгул 23 8 1 14 116-106 25
6 КДЮСШ Перемога 23 0 1 22

38-225

1

Найкращий воротар – Олександр Савченко (ВСП)

Найкращий захисник – Іван Горошко (VAST)

Найкращий нападник – Кирило Ратушний (Himars)

Найкращий бомбардир (вища ліга) – Вадим Івасишин («Благодарівка»)

Найкращий бомбардир (перша ліга) – Дмитро Продун («Поплавок»)

Символічна збірна: Валентин Тепляк (VAST), Андрій Колесник («Марка Малицького»), Сергій Атасов («Ліон»), Дмитро Зарванський, Іван Чернявський (обидва – «Інгул») та Олександр Матросов (VELKOR).

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (вайбер), 063-512-49-76