Колишньому півзахиснику миколаївського «Суднобудівника» Валерію Машніну – 65!

Валерій Машнін – вихованець одеської ДЮСШ №3. Перші кроки на футбольному полі зробив під керівництвом тренера Савелія Семенова. У «Суднобудівнику», куди його у 1979 році запросив старший тренер Юрій Войнов, з перервою загалом провів десять сезонів. 335 матчів та 60 забитих м’ячів – така статистика виступів Валерія у миколаївській команді.

Вболівальники захоплювалися його грою. Без перебільшення, він був одним із найулюбленіших футболістів у славні часи «Суднобудівника». Машнін володів усіма якостями, які мають бути притаманні півзахиснику, у тому числі добре поставленим ударом. А скільки м’ячів забили з його передач форварди Юрій Смагін, Юрій Горячев, Сергій Морозов уже не порахувати. З ім’ям Валерія пов’язаний бронзовий успіх «Суднобудівника» у 1985 році і срібний – у 1990 році.

Машнін грав у всіх трьох лігах чемпіонату колишнього Союзу – у вищій – за одеський «Чорноморець», у першій – за нікопольський «Колос». У його послужному списку і «вишка» чемпіонату незалежної України – у складі «Евіса» та запорізького «Торпедо». Завершив ігрову кар’єру у «Дністровці» (Білгород-Дністровський).

Валерій Машнін у складі «Чорноморця». У першому ряду перший ліворуч. ФОТО сайту «Одеський футбол».

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (вайбер), 063-512-49-76