Прес-аташе Федерації футболу міста Миколаєва Вадиму Сірому – 65!

Вадим Сірий – член Спілки журналістів та Асоціації спортивних журналістів України. Працював прес-аташе МФК «Миколаїв», «Енергії» (Нова Каховка), Федерацій футболу та боксу Миколаївської області, у Федерації футболу міста Миколаєва, кореспондентом, спеціальним кореспондентом, відповідальним секретарем газети «Спорт» (Ташкент, Узбекистан), кореспондентом газет «Узбекистон футболи», «Комсомолец Узбекистана», «Комсомолец Туркменистана», «Український футбол», «Спорт-Экспресс в Украине», «Спорт Арена», «Рідне Прибужжя», «Николаевские новости», вів репортажі з матчів МФК «Миколаїв» на телебаченні.

Переможець номінації «Відданість олімпійському руху» НОК України та номінації «Зала слави.Золотий фонд АСЖУ», багаторазовий лауреат обласних конкурсів ЗМІ – «Миколаївщина олімпійська», «Зала журналістської слави», «Миколаївщина спортивна» та «Кращий репортер року».

У 2021 році НОК України включив його до четвірки найкращих журналістів країни. Увійшов до енциклопедії футболу Узбекистану, як журналіст, який зробив гідний внесок у вивчення історії цього виду спорту в країні.