Федерація футболу міста Миколаєва вітає з Днем народження директора ДЮСШ-3 Сергія Жайворонка!

Шановний Сергію Івановичу!

Вітаємо Вас із Днем народження! Щиро бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, удачі, енергії, успіхів у розпочатих та майбутніх справах, реалізації творчих планів та задумів, у тому числі щодо подальшого розвитку футболу в нашому місті!

Федерація футболу міста Миколаєва

***

Майстер спорту Радянського Союзу Сергій Жайворонок – вихованець миколаївського футболу. У «Суднобудівнику» у лінії атаки грав у першій половині 70-х років минулого століття у період розквіту команди, яку тренував Євген Лемешко. Потім у його футбольній кар’єрі був нікопольський «Колос», який представляв колектив колгоспу імені Карла Маркса. Сільські футболісти два роки поспіль виграли Всесоюзний кубок ЦК ВЛКСМ «Золотий колос». У цьому турнірі брали участь кілька десятків тисяч команд колгоспів та радгоспів. У 1975 році команда виграла чемпіонат України серед колективів фізкультури та здобула путівку до другої ліги.

У 1981 року Сергія Івановича запросили на тренерську роботу до миколаївської «Хвилі», що базувалася на трансформаторному заводі. Їй він віддав десять років, Команда регулярно ставала переможцем обласних та міських змагань, чотири роки поспіль вигравала чемпіонат УкрРади «Зеніт». А 1989 року стала володарем кубка «Робітничої газети. Наприкінці 80-х брала участь у міжнародних турнірах, де її суперниками були команди Болгарії та Угорщини.

Після того, як «Хвиля» припинила своє існування, Сергій Іванович працював на трансформаторному заводі – помічником директора із соціальних питань, головою правління, генеральним директором.

Жайворонок активно займався і громадською діяльністю, був членом виконкому обласної федерації футболу, очолював два комітети – ветеранський футбол та внутрішній аудит. Неодноразово обирався депутатом Миколаївської міськради.

З 2009 року – директор ДЮСШ-3.

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (Вайбер), 063-512-49-76