Миколаївський ФК «Васт» вдруге програв ФК «Хуст

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга

ФК «Васт» (Миколаїв) — ФК «Хуст» — 1:2 (0:0).

14 травня. Село Щасливе, Арсенал-Арена, без глядачів. +24.

Арбітри: С. Труба (Черкаси), Д. Лупач (Суми), А Запорізький (Харків), О. Гаркуша (Житомир). Спостерігач арбітражу: О. Троцюк (Луцьк).

ФК «Васт»: Восконян (к), Волинець, Шкіндер, Штирбу, Боровський, Березанський, Лісняк (Студенко, 60), Ярчук (Чорний, 60), Вітенко (Гуменяк, 46), Ширяєв (Шмат, 60) ), Каранга (Крамаренко, 75′). Запасні: Рудик, Душук, Толгаренко, Зміївський, Бабенко, Колосков. Сартін. Головний тренер: Ігор Єрмаков.

ФК «Хуст»: Білименко, Іванов (к), Тихненко, Паліч, Мердєєв, Вагін, П. Луців, В. Луців, Приходько, Станкович, Борисенко. Запасні: Левченко, Фляшко, Боднарук, Пилип, Романенко, Стрілець, Колчин. Головний тренер: Володимир Циткін.

Голи: Гуменяк (80) – Приходько (58), Борисенко (66).

Попередження: Ярчук (56) – Мердєєв (27), Романенко (63), Іванов (69), Стрілець (90+2), Фляшко (90+5).

Матч першого кола завершився впевненою перемогою ФК «Хуст» — 5:1. Виграли футболісти із Закарпатської області і цього разу. Суперник почав активніше, але атаки миколаївської команди не зуміли завершити Каранга та Ширяєв. У гостей не використав гольові моменти Борисенко.

Основні події сталися у другому таймі. Рахунок на 58-й хвилині відкрив Приходько, який праворуч увірвався до штрафного майданчика та влучно пробив у дальній кут воріт.  Невдовзі гості забили вдруге. До цього призвели неузгоджені дії воротаря Восконяна та захисника Волинця. Незадовго до фінального свистка арбітра господарі поля організували гол престижу. В атаці брали участь Шкіндер, Березанський і Шмат, а завершив Гуменяк, який вийшов на заміну.

Тренер ФК «Васт» Дмитро Назаренко:

– Ми створили достатню кількість гольових моментів, але вкотре підвела реалізація. Суперник скористався помилками, допущеними в обороні. Щодо самовіддачі, то жодних претензій до футболістів немає.

Результати інших матчів 16-го туру: «Реал Фарма» — Чайка» — 0:3, «Нива» Б. — «Металург-2» — 4:1, «Кремень-2» — «Нива» В. — 1: 2.

Наступну гру ФК «Васт» проведе 21 травня на виїзді з «Чайкою».