«Вікторія» – володар кубка міста Миколаєва 2021-2022 років

Фінал. «Вікторія» — «Дрім Тім» — 2:1 (0:0). +14 градусів.

Арбітри: С. Рєпня, А. Григорян, В. Стольников. Інспектор: А. Єрємєєв.

«Вікторія»: Шилов (к), Штока (Тихомиров, 46), Солоніков, Васковський (Аскеров, 64), Царюк, Пономаренко (Аверін, 54), Ратушний, Поліщук, Романєєв, Панченко (Яворський, 49), Остапенко. Запасний: Марков. Начальник команди: Василь Данчук. Тренер: Леонід Василевський.

«Дрім Тім»: Макаревич, Постика, Лобенко, Колісник (к), Арт. Григорян, Малінка, Сокур, Божко, Ляшевський, Бардадим, Білий. Запасні: Кравченко, Шеленко. Тренер: Олександр Берест.

Голи: Романєєв (42, 54) — Колісник (43).

Попередження: Солоніков (6) – Лобенко (37), Ляшевський (78).

Про передісторію цього фіналу. 10 жовтня 2021 року у півфіналі кубка міста «Ольвія» виграла у «Дрім Тім» – 6:0, а ЮШК – у «Вікторії» – 5:2. Фінал не відбувся через те, що почалася війна. І ось понад рік його вирішили провести. Оскільки «Ольвія» та ЮШК нині не існують, у боротьбі за головний приз зустрілися «Вікторія» та «Дрім Тім». З гравців, заявлених на фінальний поєдинок, у півфінальних матчах взяли участь лише сім – Макаревич, Григорян, Кравченко, Шеленко – з одного боку, Царюк, Поліщук та Аверін – з іншого.

Зустріч пройшла у рівній боротьбі та завершилася перемогою «Вікторії». У її складі відзначимо Романєєва, який забив два м’ячі і голкіпера Шилова, який наприкінці матчу відстояв ворота після гострих атак суперника.

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (вайбер), 063-512-49-76