ФК «ВАСТ» програв одному з лідерів аматорського чемпіонату України

ФК «ВАСТ» у рамках підготовки до нового футбольного сезону у другій лізі чемпіонату України у Києві провів перший контрольний матч.

«Дружба» (Мирівка) — ФК «ВАСТ» (Миколаїв — Ірпінь) — 3:0 (1:0). Стадіон «Урбан Спорт Сіті-Арсенал». Дощ, туман.

«Дружба»: Татаренко, Куба, Березанський, Юзефович, Козлов, Доронін, Недоля, Головко, Порохня, Шевчук, Кабанюк. Заміни: Листопад, Грищенко. Головний тренер: Дмитро Чирикал.

ФК «ВАСТ»: Восконян, Душук, Штирбу, Шкіндер, Боровський, Березянський, Колосков, Лисняк, Каранга, Ширяєв, Студенко. Заміни: Бабенко, Чорний, Шмат, п’ять футболістів на перегляді. Головний тренер: Ігор Єрмаков.

Голи: Куба (22), Порохня (66, 83).

Першим спаринг-партнером миколаївської команди стала «Дружба» – лідер 2-ї групи чемпіонату країни серед аматорів. До перерви м’яч лише один раз перетнув лінію воріт після удару Куби. У гостей гольові моменти не використали Лісняк та Ширяєв. У другому таймі суперник мав перевагу та завершив дві атаки.

Тренер ФК «ВАСТ» Дмитро Назаренко:

— Команда опановувала нові схеми гри, багато футболістів діяли не на своїх позиціях. Тому на даному етапі результат матчу не такий важливий. Крім того, вісім гравців не грали через травми.

18 березня ФК «ВАСТ» зіграє контрольний матч зі столичним «Штурмом».

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (вайбер), 063-512-49-76