ФК «Васт» програв клубу першої ліги «Лівому березі»

«Лівий берег» (Київ) — ФК «Васт» (Миколаїв — Ірпінь) — 3:2 (2:1).  Стадіон «Лівий берег».

Арбітри: С. Задиран, К. Хіміченко (обидва — Київська обл.), Д. Каморніков (Донецька обл.).

ФК «Васт»: Рудик, Боровський, Шкіндер, Штирбу, Бабенко, Березянський, Вітенко, Ширяєв, Шмат, Колосков, Стденко. Заміни: Душук, Сартіна, Крамаренко, Зміївський, Гуменяк. Головний тренер: Ігор Єрмаков.

Голи: Репета (5), Сухорученко (32), Дідух (65) – Вітенко (31, 60).

Студенко не реалізував пенальті (67, воротар).

Вилучення: Шкіндер (59).

У сезоні 2021-2022 років «Лівий берег» завоював путівку до першої ліги, проте після початку війни призупинив виступи у чемпіонаті країни. Тепер після більш ніж річної перерви команда готується до нового старту у всеукраїнських змаганнях.

В одній із перших атак господарі поля відкрили рахунок. Після помилки голкіпера на виході Репета зблизька у боротьбі із захисниками вразив ціль. Гості відігралися завдяки влучному удару Вітенка, який завдав його з правого кута воротарського майданчика. Проте буквально наступна атака столичних футболістів стала результативною. Прохід Войцеховського завершився прострілом до воріт і Сухорученко переправив м’яч за призначенням. Після перерви сторони обмінялися результативними атаками. Спочатку Вітенко закрутив м’яч у дальній кут воріт, потім Дедух забив переможний гол прямим ударом зі штрафного.

Тренер ФК «Васт» Дмитро Назаренко:

— Хочу подякувати хлопцям за самовідданість. У футболі часто буває так, що бійцівські риси виходять на перший план. Значну частину другого тайму ми грали в меншості, але ні в чому не поступалися досвідченішому супернику. Помилки були, працюватимемо над їх виправленням. Загалом команда виглядала добре, що не може не радувати.

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (вайбер), 063-512-49-76