Народному депутату України, голові Асоціації футболу Миколаївської області Олександру Пасічному – 50!

Шановний Олександре Станіславовичу!

Федерація футболу міста Миколаєва вітає Вас із Днем народження! Щиро бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, благополуччя, удачі, успіхів у розпочатих та майбутніх справах, реалізації творчих планів та задумів, у тому числі щодо подальшого розвитку футболу в нашій області!

Любов до футболу в Олександра зародилася під впливом батька, який виступав у аматорських змаганнях у кіровоградській «Зірці» та миколаївському «Торпедо». У юному віці вона і привела його на стадіон «Піонер» в ДЮСШ № 3. Потім опановував гру у Варварівці на стадіоні «Колос» у філії ДЮСШ «Радсад» під керівництвом відомого у минулому футболіста «Суднобудівника» Валерія Полуянова.

Навчаючись у Миколаївському кораблебудівному інституті, Олександр продовжив і свою спортивну освіту, граючи у чемпіонатах міста як з футболу, так і футзалу. Захищав кольори «Каскаду» та «Суднобудівника», у складі якого став чемпіоном Миколаєва.

У 2000 році з ініціативи Пасічного створено команду «Варварівка», яка досягла помітних успіхів на аматорському рівні, у тому числі вигравала чемпіонат області та міста, кубок Миколаєва. Виступала вона і у всеукраїнських змаганнях – чемпіонаті та кубку. Олександр поєднував загальне керівництво колективом з обов’язками тренера, продовжував брати участь у іграх.

У квітні 2009 року Олександра Станіславовича обрано головою Федерації футболу міста Миколаєва, а в листопаді 2017 року – головою Федерації футболу Миколаївської області. За цей період у роботі цих громадських організацій відбулися суттєві позитивні зміни.

Пасічний — народний депутат України 9-го скликання, член Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (вайбер), 063-512-49-76