Кубок закриття сезону 2022 року з футболу (8х8)

Результати стартових матчів змагань:

ШО Бар – Байрактар ​​– 1:2, голи: Грищенко (45) – Вороненко (32), Грищенко (35 – автогол).

Тренер ШО Бар Юрій Переверзєв:

— На мій погляд, наша команда, яка складається з молодих гравців, найперспективніша у цьому турнірі. Засновником є ​​Максим Швідерський, який доручив мені вести її до перемог та посісти перше місце. Незважаючи на поразку у стартовому матчі, ще нічого не втрачено, зробимо все можливе, щоб виконати все намічене.

Капітан Байрактару Олександр Пономаренко:

 — Гра вийшла непростою, оскільки суперник – гідна сильна команда. Але успіх виявився на нашому боці. Ми поки що фізично не готові до великих навантажень, постараємося надолужити втрачене за допомогою тренувань.

Вікторія – Українка – 3:2, голи: Гопченко (10, 15), Аверін (35) – Яновський (26), М. Тодосійчук (45).

Начальник Вікторії Василь Данчук:

— Ось уже третій турнір проводимо завдяки допомозі благодійної організації «Вікторія», яка вирішує всі питання – форма, м’ячі та багато інших. Тож нам залишається лише грати та займати високі місця.

Тренер Українки Олександр Мельниченко:

— Наша команда на сьогодні спонсорів не має, перебуваємо у їхньому пошуку. Самі себе спонсоруємо заради того, щоб грати. Раніше грали у великий футбол, тепер перейшли на 8х8. У колективі футболісти місцеві, сільські, як кажуть футбольних університетів, не проходили. Суперники у нас серйозні, але намагатимемося зайняти місце якомога вище. Двоє гравців Андрій Козмірук та Євген Кравченко – військовослужбовці ЗСУ.

Бомбардір: Гопченко (Вікторія) — 2.

Автор: Дмитро Козак.

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (вайбер), 063-512-49-76