Кубки міста Миколаєва з футболу (8х8).

Великий кубок. Півфінал

Башня – Шевченкове-УПП – 0:1.

Гол: Ю. Король (45).

Президент команди Шевченкове-УПП Євген Ващенко:

— Суперник грав добре, з повною самовіддачею, тож перемога далася нелегко. Усі хлопці намагалися, віддали всі сили на перемогу. Настрій на фінальний матч найбойовіший, зробимо все можливе, щоб виграти кубок.

ШО Бар – Аміна – 0:2.

Голи: Бондаренко (4), Берсан (40).

Бомбардири: Яценко (ШО Бар) — 8, Одіноченко – 6, Запорожець (обидва — Шевченкове-УПП) – 5, Шуткевич, Берсан (обидва — Аміна) – по 4.

 

Малий кубок. Півфінал

Кар’єр – Байрактар – 2:3.

Голи: Голуб (7), Джумабаев (22) – Пильщиков (14), Атасов (25, 40).

Гравець Байрактара Сергій Атасов:

— Фортуна сьогодні була на нашому боці. Багато моментів, у яких могли забити, не використали. Але загалом контролювали події, що відбувалися на полі. На жаль, у нас немає запасних гравців, тому на кожного з учасників матчу лягає велике навантаження.

Українка – Вікторія — 2:6.

Голи: Тихомиров (6 – автогол), Яцковець (48 – пен.) – Аверін (8), Панченко (12), Романєєв (21), Рудий (26, 40), Чореску (36 — автогол).

Воротар Вікторії Ігор Шилов:

— На початку матчу пропустили безглуздий м’яч, але це не вибило нас із колії. Гра пройшла під нашим контролем, що й спричинило такий результат. Усі гравці зіграли добре, на пристойному рівні. Готуватимемося до фінального поєдинку, насамперед у психологічному плані. Суперник серйозний, але ми готові дати йому бій.

Бомбардири: Аверін (Вікторія) – 6, Пономаренко, Атасов (оба — Байрактар), Мальцев (Кар’єр) – по 4.

***

Прес-аташе ФФММ В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 (Вайбер), 063-512-49-76