Нова перемога: футболісти «Кютерміналз Ольвія» обіграли Dream Team. Огляд матчу (фото, відео)

На футбольному полі СК «Зоря» в рамках зимової першості міста Миколаєва  відбулася зустріч команд Dream Team (біло-синя форма) та «Кютерміналз Ольвія», гравці якої представляють однойменне підприємство, розташоване в Корабельному районі (колишнє підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія», що зараз є частиною відомої Міжнародної компанії з Катару – Групи QTerminals). У цей день «ольвійці» були одягнені в форму темно-червоного відтінку, ідентичного катарському — погодженому на палітрі кольорів Pantone з головним офісом у Катарі.

Арбітрами матчу працювали Юрій Зеленський, Володимир Чубарь, Віктор Стольников, спостерігачем арбитражу — Андрій Єрємеєв.

Матч розпочався з наступу «Кютерміналз Ольвія»: зробивши вдалу атаку, на 2-й хвилині Владислав Стоковський відкрив рахунок. Надалі «ольвійці», аби закріпити успіх, намагалися реалізувати й інші гольові моменти, однак це виявилось не так просто, кожного разу щось заважало.

На 32-ій хвилині гравці Dream Team знайшли слабке місце свого противника та змогли вирівняти рахунок (забив Дмитро Колісник). Однак одразу ж наніс відповідь (під час штрафного удару на 33-й хвилині) капітан «ольвійців» Віктор Ходоровський. Отже, на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь «Кютерміналз Ольвія».

У другому таймі вболівальникам довелося почекати до нових голів. На 52-й хвилині Віталій Лелека з Dream Team не реалізував пенальті, а от «ольвійці» трохи пізніше змогли ще на два очки вирватися вперед. Так, на 60-й хвилині забиває Віктор Ходоровський, а майже на завершення матчу — на 79-й хвилині — Анатолій Швець.

Остаточний результат зустрічі – 4:1 на користь «Кютерміналз Ольвії».

«…В целом мы держали происходящие на поле события под контролем и довели встречу до логической победы. Всем спасибо за игру и самоотдачу!», — каже капітан ФК «Кютерміналз Ольвія» Віктор Ходоровський.

https://korabelov.info

***

Пресс-атташе ФФГН В. Н. Серый

электронная почта: ffgnik@meta.ua

телефоны: 097-744-31-86 (вайбер) 063-512-49-76