Миколаїв не може розпочати збори — місцева влада досі не зареєструвала КП

У команди з другої ліги непроста ситуаці

МФК «Миколаїв» досі не був переданий до комунального управління мерії міста — для перетворення клубу необхідно до сесійної зали ще раз винести зазначений проект рішення з правками до Статуту.

Про це розповіла директор громадського союзу «МФК «Миколаїв» Марина Гришина. Вона зазначила, що новий проект рішення готують на сесію 27 січня.

— 21 жовтня міська рада ухвалила рішення про створення КП, затвердили Статут цим самим рішенням. Планувалося робити так, щоб це комунальне підприємство було наступником громадського союзу, щоб сторічна історія клубу не переривалася.

Я контактувала зі співробітниками міськради, вони сказали, що директори призначають, він реєструє підприємство і далі розробляється штатний розпис, КП наповнюється співробітниками тощо. Вже в процесі, коли готові були йти і реєструвати, з’ясувалося, що реєструє КП лише мер, а він, як відомо, близько двох місяців був на лікарняному. Два тижні тому документи було подано на реєстрацію юрособи. В результаті отримали відмову, оскільки у Статуті не прописано суму статутного капіталу. Наразі ми на тому етапі, на якому були 21 жовтня.

Також прозвучало, що сьогодні ситуація в клубі критична — команда ще не сформована, трансферне вікно буде відкрито з 31 січня по 2 березня, але фінансування досі немає.

— Потрібно вже збирати команду. Ми селекційний збір планували провести ще у грудні, він не відбувся через відсутність фінансування. Потім планували 10 січня зібрати команду. Перший матч ми маємо грати 18 березня з «Таврія Сімферополь». Трансферне вікно, коли ми ще можемо заявити футболістів, відкривається 31 січня.

Якщо чекати на реєстрацію КП, фінансування, то команда може фізично не встигнути підготуватися. З гравцями, як відомо, розірвали контракти 17 листопада, але за умови, що при реєстрації комунального підприємства з’явиться можливість знову їх взяти на роботу. Все зависло. У попереднього спонсора, який фінансував команду останні 7 років, це завод «Екватор», немає можливості. Порушується наступність, якщо зараз нічого не вийде, то історія клубу переривається. Склалася катастрофічна ситуація, — підсумувала Марина Гришина.

Фото: МФК Николаев.

https://www.ua-football.com

***

Пресс-атташе ФФГН В. Н. Серый

электронная почта: ffgnik@meta.ua

телефоны: 097-744-31-86 (вайбер) 063-512-49-76