Награждение победителей, призеров, лучших игроков чемпионата города по футболу 8х8. ФОТО

28 декабря в отеле «Александровский» состоялась церемония награждения победителей, призеров, лучших игроков чемпионата города по футболу 8х8 сезона 2021 года. Памятные награды вручили председатель Федерации футбола города Николаева Игорь Пономаренко, член исполкома ФФГН, четырехкратный бронзовый призер чемпионата Украины (премьер лига) Владимир Пономаренко и председатель Комитета арбитров ФФГН  Леонид Избаш.

ПІДСУМКОВА турнірна таблиця.

Чемпіонат еліт ліги та чемпіонат міста Миколаєва з футболу 8х8 сезону 2021

ЕЛІТ  ЛІГА
М Команди І В Н П М’ячи Очки
І АРСЕНАЛ ВМС (Очаків) 15 15 0 0 78-23 45
ІІ ЛІОН 15 9 1 5 48-39 28
ІІІ МІЛАН 15 8 0 7 30-25 24
4 OREXIM 15 5 2 8 41-41 17
5 GLOBAL OPT 15 3 2 10 26-66 11
6 СЛАВІЯ (Баштанка) 15 2 1 12 27-56 7

Кращі гравці чемпіонату еліт ліги 2021:

Кращий воротарКружковецький Віталій (Мілан)

 Кращий захисникСолоніков Дмитро (Ліон)

 Кращий півзахисникПономаренко Олександр (Ліон)

Кращий нападникГончаров Владислав (Арсенал ВМС)

Кращий бомбардирКриворотий Дмитро (Арсенал ВМС) – 19 м’ячів

 Кращий гравецьМізернюк Роман (Арсенал ВМС)

ВИЩА  ЛИГА
М Команди І В Н П М’ячи Очки
І АМІНА 15 11 3 1 32-12 36
ІІ АДМІРАЛ 15 10 3 2 47-17 33
ІІІ ЛІДЕР 15 8 1 6 38-35 25
4 СІНТЕЗ 15 7 3 5 29-22 24
5 СМІШАРИКИ 15 6 1 8 39-38 19

*** Команда ІНТЕРНАТ завершила участь після першого етапу змагань

Кращі гравці чемпіонату міста 2021:

Кращий воротарСавко Ігор (Аміна)

 Кращий захисникСокірке Ігор (Адмірал)

 Кращий півзахисник – Тимоша Олександр (Лідер)

Кращий бомбардирСтельмах Андрій (Адмірал) – 11 м’ячів

 Кращий гравецьБондаренко Нікіта (Аміна)

Переможці кубкових змагань

Володар кубка «Відкриття сезону» — ЛІОН

Володар малого кубка «Відкриття сезону» ПАРТИZАН (АМИНА)

Володар Кубка міста 2021

 Володар малого кубка міста 2021

Володар кубка призерів 2021

Володар малого кубка призерів 2021 —   

ПЕРША  ЛІГА
М Команди І В Н П М’ячи Очки
І АВТОГРАНД 15 7 1 7 41-36 22
ІІ МСТ 15 6 2 7 38-47 20
ІІІ АТЛЕТИК 15 4 0 11 24-48 12
4 БАШНЯ 15 2 4 9 30-42 10
5 КОС (Михайлівка)*** 4 1 0 3 5-9 3

*** КОС (Михайлівка) взяла участь з другого етапу змагань замість команди Челсі

Кращі гравці першої ліги:

Кращий воротарПаскевич Анатолій (Автогранд)

 Кращий захисникУльянов Андрій (Атлетик)

 Кращий півзахисник – Романєєв Владислав (Автогранд)

Кращий бомбардирТопалов Михайло (МСТ) – 18 м’ячів

 Кращий гравецьРудой Олександр (Автогранд)

  ДРУГА ЛІГА
М Команди І В Н П М’ячи Очки
І АРЕС 20 14 5 1 49-20 47
ІІ ATHLETIC 20 13 1 6 58-26 40
ІІІ САВІТАР 20 12 3 5 44-26 39
4 PATROL 20 10 3 7 38-24 33
5 ЮР.АКАДЕМІЯ 20 10 1 9 42-31 31
6 ХАЙДУК 20 8 2 10 40-40 26

Кращі гравці другої ліги:

Кращий воротарСорочук Юрій (Арес)

 Кращі захисникиЄрмаков Костянтин (Athletic), Спіцин Ігор (Савітар)

Кращий бомбардирХанжин Максим (Athletic) – 16 м’ячів

 Кращий гравецьБілий Анатолій (Арес)

АМАТОРСЬКА ЛІГА 1 група
М Команди І В Н П М’ячи Очки
І ІМПУЛЬС 20 12 0 8 42-34 36
ІІ ESPANA 20 9 4 7 30-25 31
ІІІ ПАРУС 20 9 0 11 50-41 27
4 КАРЄР 20 8 2 10 38-36 26
5 ФЕНІКС 20 7 2 11 39-53 23
6 УПП 20 6 3 11 38-50 21

Кращі гравці аматорської ліги 1 групи:

Кращий воротарКалюга Павло (Espana)

 Кращий захисникГоленищев Микита (Espana)

 Кращий півзахисник – Мазанка Дмитро (Імпульс)

Кращий бомбардирКорсаков Сергій (Парус) – 18 м’ячів

 Кращий гравецьБонарь Дмитро (Імпульс)

АМАТОРСЬКА ЛІГА  2 група
М Команди І В Н П М’ячи Очки
І КОРАБЕЛ 1925 7 5 1 1 24-16 16
ІІ ДРУГЕ ДИХАННЯ 7 4 1 2 28-18 13
ІІІ ТАУРУС 7 4 0 3 15-11 12
4 ПАТРІОТ 7 4 0 3 27-13 12
5 GOLD 7 2 4 1 16-13 10
6 ІНТЕРНАТ-2 7 3 1 3 18-23 10
7 ВІКІНГ 7 1 1 5 10-26 4
8 HOPKINS 7 0 0 7 5-23 0

Кращі гравці аматорської ліги 2 групи:

Кращий воротарМакаревич Андрій (Таурус)

 Кращий захисникЗубчик Андрій (Друге дихання)

 Кращий півзахисник – Тодосейчук Олег (Друге дихання)

Кращий бомбардирПодвисоцький Нікіта (Корабел 1925) – 11 м’ячів

 Кращий гравецьГурець Артем (Корабел 1925)

***

Пресс-атташе ФФГН В. Н. Серый

электронная почта: ffgnik@meta.ua

телефоны: 097-744-31-86 (вайбер)  063-512-49-76