Ліга Мунча провела змагання… Але з’ясувалося, що так звана АФМ «поза законом»

Федерація футболу міста Миколаєва інформує усю футбольну спільноту, що так звана Асоціація футболу Миколаєва, не має не тільки державної реєстрації, відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4572-17#Text), а взагалі, не має жодного юридичного документа про своє існування.  З’ясувалося, що ніякого Договору з Управлінням у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради (И.О.Бондаренко) не існує, а прийняти не існуючу організацію в колективні члени, нехай даже тимчасові, Асоціація футболу Миколаївської області не в змозі, тому що не має на це юридичного права. Але, як таке могло статися і що з цим усім тепер робити? Хто  взагалі дозволив їм проводити свої змагання, залучивши голову комітету арбітрів Асоціації футболу Миколаївської області до призначення арбітрів на ці змагання?

Змагання проведені. Нагороджені команди-призери, кращі гравці змагань по амплуа, визначені та нагороджені гравці, які потрапили до списку збірної команди так званої АФМ, нагороджені представники команд, кращі арбітри… Але лишилося головне питання. Що це було???

Сподіваємось отримати відповідь на це запитання від голови Миколаївської обласної асоціації футболу Олександра Пасічного. Незважаючи на його колосальну зайнятість, пов’язану з роботою у Верховній Раді, розраховуємо, що він розбереться в ситуації, що склалася. Адже Олександр Станіславович упродовж тривалого часу, майже десять років, очолював міську федерацію. За цей період завдяки йому і невеликому колективу, що згуртувався навколо нього, у її роботі відбулися великі позитивні зміни, вона сприяла підняттю футболу у Миколаєві на вищі позиції. Тепер за його спиною робиться все можливе для її знищення. Хто за цим стоїть і кому це потрібно?

https://youcontrol.com.ua/

Для порівняння..