ДЮСШ № 5 — срібний призер ХІ традиційного турніру з футзалу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Пилипенка

В Херсоне у спортивному залі ДЮКФП-5 відбувся ХІ традиційний турнір з футзалу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Пилипенка серед команд юнаків 2007-2008 рр. н. У змаганнях взяло участь шість команд, які на першому етапі змагалися у двох групах. Потім відбулись стикові матчі.

У фіналі між собою зійшлися  ДЮКФП № 5/1 (Херсон) та ДЮСШ № 5 (Миколаїв, тренер Сергій Сморкалов). Гра видалася дуже цікавою та напруженою. Миколаївцям вдавалося зрівнювати рахунок. На останній хвилині декілька небезпечних атак не вдалося реалізувати херсонцям. Основний час матчу закінчися з рахунком — 2:2. Серія пенальті видалася не менш цікавою, програючи та не маючи права на помилку голкіперу ДЮКФП № 5/1 вдається двічі відбити м’яч! Отож ДЮКФП № 5/1 — переможець турніру.

Нагородили призерів виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер, голова Асоціації футзалу Херсонської області Олексій Левченко, голова Комітету дитячо-юнацького футболу ХОАФ Заур Курбанов, батько відомого футболіста Олександра Караваєва теж Олександр Караваєв, директор ДЮКФП-5 Галина Кислова, директор ресторану «Заїр» та магазинів «Теруар» Василій Єфименко.

https://hoff.ks.ua

***

Пресс-атташе ФФГН В. Н. Серый

электронная почта: ffgnik@meta.ua

телефоны: 097-744-31-86 (вайбер) 099-491-20-98 063-512-49-76