SOS! МФК «Первомайськ» під угрозою закриття

МФК “Первомайськ” не має фінансових можливостей до існування. Клуб під угрозою закриття,- про це повідомило керівництво клубу.

МФК “Первомайськ” має довгу і славетну історію. Футбольний клуб широко відомий за межами нашої області. До речі, не всі міста Миколаївщини можуть похвалитися наявністю футбольного клубу і такою армією прихильників. В Первомайську армія шанувальників фуболу найбільша, ніж будь-де в області. І результати, що їх здобуває команда – цілком виправдовують прихильність вболівальників. Сьогодні МФК “Первомайськ” у фінальній частині першості області, є шанси вдруге поспіль завювати чемпіонство, Кубок Миколаївської області вже здобуто, в чемпіонаті України “містяни” давно не аутсайдери – команда впевнено тримається поряд з лідерами.

Але для того, щоб наш клуб існував – потрібні гроші. Цього року місто виділило значно більше коштів, ніж торік, але у 2017-му все одно основна частина була надана головним спонсором. На жаль, зараз ніхто не має можливості повноцінно підтримувати клуб. Керівництво клубу звертається по допомогу до небайдужих меценатів, вболівальників і шанувальників футболу підтримати МФК”Первомайськ” фінансово і допомогти пережити цю кризу. Всі ми надіємось, що це тимчасове явище.

Реквізити: ПМГО “МФК Первомайськ” р/р 26006501342995, МФО 300528 АТ “ОТП Банк” код 37113656

Газета «ТВ Всесвiт»